- Výhody pro členy Premium
10% sleva na zboží
Prioritní expresní doprava
Doprava zdarma od 500,00 Kč
- Pomoc & Kontakt
Alessandro Striplac Peel Or Soak Příslušenství Peel Off Activator - Vegan
Naše doporučení pro Vás
Filter
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita
Informace o výrobku
označení
Peel Off Activator - Vegan,
Linie
Striplac Peel Or Soak Příslušenství
Rada znacky
Nehty
S aktivátorem Alessandro Peel Off Activator - Vegan můžete Striplac od výrobce odstranit ještě snadněji. Striplac je jedinečný lak na nehty, který se vytvrzuje pomocí UV/LED lampy a během 15 minut vytvoří dokonalý make-up jako v nehtovém salonu. Lze jej nanášet beze šmouh a kryje již od první aplikace. Lak navíc vydrží až tři týdny a je odolný proti poškrábání a odštípnutí. Díky LED zařízení Striplac vytvrdne za pouhých 60 sekund a vy si můžete rychle vytvořit nový make-up nehtů. Proces odstranění laku můžete urychlit pomocí vyživujícího Peel-Off Activator - Vegan nebo roztoku Soak Off.
Jak používat Alessandro Peel Off Activator - Vegan
Pokud chcete obnovit svůj UV LED schnoucí lak na nehty, použijte k jeho rychlému odstranění beze zbytku aktivátor peel-off. Peel-off aktivátor se nanáší na nehtovou ploténku a měl by se nechat působit několik minut. Po uplynutí doby působení přitlačte lak na boční stranu okraje nehtu pomocí kopytní tyčinky a odstraňte jej z celého nehtu v jedné vrstvě.Použití
Gelový lak se nanáší stejně snadno jako běžný lak na nehty a k zaschnutí potřebuje normální denní světlo nebo UV lampu, v závislosti na zvoleném produktu. Pro optimální odolnost proti nárazu a trvanlivost doporučujeme nehty nejprve ošetřit podkladovým lakem. Poté naneste požadovaný gelový lak na nehty a nechte jej důkladně zaschnout na denním světle nebo pod UV lampou. Díky integrovanému širokému štětečku můžete lak snadno nanášet na nehty na rukou i nohou. S nanášením začněte vždy uprostřed nehtu od nehtového lůžka ke špičce. Poté vyplňte i strany. Pro dokonalý vzhled naneste na gelový lak tenkou vrstvu vrchního laku.
Složení
AQUA (WATER), ETHYL ACETOACETATE, BUTYLENE GLYCOL, TRIDECETH-3, DICAPRYLYL ETHER, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFATE, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) LEAF OIL, LIMONENE, CI 42090 ( BLUE 1)
Výrobce
alessandro International GmbH
Erkrather Straße 228a, DE-40233 Düsseldorf