Využijte slevu 22 %* na své beauty poklady

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Pana Dora Sweden XVI Eau de Parfum Spray

share
K dodání ihned
Zboží č.
Faktura KlarnaPayPalMasterCardApplePayVisa
Příznivá doprava <span style="display:none;">0,00 Kč</span>
Zarucený Originál
Zarucený Originál
Nákup na Úcet
Nákup na Úcet
Dodání do 2-3 dnu
Dodání do 2-3 dnu

Naše doporučení pro Vás

0,0
0
Hodnocení zákazníků
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita

Informace o výrobku
Hlava parfému
bergamot, pelyněk
Srdce parfému
bylinky
Základní vůně
balzám, gaujakové dřevo, jalovec, kadidlo, kmín, labdanum, pačuli, šáchor hlíznatý
označení
Eau de Parfum Spray,
Linie
XVI
Rada znacky
Unisex vůně
druh vůně
dřevitá, sladká
Parfémovaná voda ve spreji Pana Dora Sweden XVI vás zahalí do elegantní vůně, která je zároveň příjemně svěží a přirozená díky zeleným tónům.

Oživující unisex vůně s exotickým pačuli a svěžím bergamotem

. Při tvorbě vůně Pana Dora Sweden XVI se mistr parfumér společnosti Pana Dora Sweden Ibrahim Al Zouabi inspiroval Drottningholmským palácem ve Stockholmu, který byl postaven v 17. století. Palác vyzařuje půvab, ale zároveň působí chladně a elegantně díky svým mramorovým sloupům. Parfémovaná voda ve spreji XVI má elegantní, orientem inspirovaný základ, v němž se exotické pačuli a kadidlo setkávají s hřejivým guajakovým dřevem, jemnými tygřími ořechy a krémovou pryskyřicí ladan. Základ je zjemněn špetkou kmínu a jalovce, jejichž mravenčení dodává tvorbě temperamentní nuance. Srdcová nóta je díky směsi zelených tónů nádherně osvěžující a přirozená a kombinuje se s povzbuzujícím bergamotem ve vrchní nótě. V závěrečném kroku je buket završen dotekem pelyňku, jehož bylinné aroma působí příjemně povzbudivě.
Použití
Parfém, Extrait, Intense a toaletní voda se nastříkají na zápěstí a vnitřní stranu loktů, zadní stranu kolen, krk a dekolt ze vzdálenosti přibližně 30 cm, a to buď ve formě spreje, nebo pomocí rozprašovače.

Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.

Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.

Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
Složení
Alcohol denat., Parfum, Aqua, alpha-iso-Methylionone, Benzyl salicylate, Cinnamal, Citranellol, Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool
Výrobce
Pana Dora Sweden AB
Smedjegatan 3, SE-36131 Emmaboda

Naše služby vám

Footer Image

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte poukaz na 22%**

  • Získejte svůj uvítací poukaz
  • Už nikdy nezmeškejte žádnou slevu
  • Buďte jedním z prvních
  • Vyhrajte skvělé ceny
(Optional)

Přesné podmínky slevy naleznete ve svém osobním uvítacím zpravodaji. Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů. Zásady ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním newsletteru můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odkazu pro odhlášení odběru na konci každého newsletteru.

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 31.03.2025.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn
Copyright 2025 Parfümerie Akzente GmbH