Police To Be Exotic Eau de Toilette Spray
Naše doporučení pro Vás
Jenny Meißner
9/6/2022
Mega vůně. Rychlé dodání
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Informace o výrobku
Elegantní, sexy, ale ne přehnaně
Společnost Police vytvořila toaletní vodu ve spreji s ovocnou vrchní nótou citronu, švestky a černého rybízu. Srdcová nóta pokračuje vůní osmanthu, heliotropové absolue a jasmínu. V základu vůni završuje sladká vanilka, aromatické pačuli a jemný semiš. To Be Exotic Jungle Woman byla samozřejmě uvedena na trh současně s odpovídající pánskou vůní a osloví nejen přátele značky. Toaletní voda ve spreji To Be Exotic Jungle Woman od značky Police udělá léto ještě krásnější a možná i divočejší, a to jak ve volném čase, tak v práci.Použití
Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.
Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.
Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
Složení
Varování
Chrante pred teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevreným ohnem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kourení. Uchovávejte obal tesne uzavrený. Provedte opatrení proti výbojum statické elektriny. Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolu. Používejte pouze venku nebo v dobre vetraných prostorách. Zabrante uvolnení do životního prostredí. Vyhledejte lékarskou pomoc/ošetrení. Ponorte do studené vody [nebo zabalte do vlhkého obvazu]. Vyjmete kontaktní cocky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokracujte ve vyplachování. Nekolik minut opatrne oplachujte vodou. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými úcinky.
Nebezpečí
Vysoce horlavá kapalina a páry.
Pozor
Muže vyvolat alergickou kožní reakci. Zpusobuje vážné podráždení ocí.