- Výhody pro členy Premium
10% sleva na zboží
Prioritní expresní doprava
Doprava zdarma od 500,00 Kč
- Pomoc & Kontakt
The Organic Pharmacy Péče o tělo Cleopatra's Body Scrub
Naše doporučení pro Vás
Filter
Andrew Hughes
13.08.2022
Kleopatřin tělový peeling od The Organic Pharmacy. Koupil jsem tento peeling pro svou ženu. Vůbec s tímto výrobkem není spokojená. Za tuto cenovou relaci bych očekával lepší výsledky, většina výrobku se hned naředí, než se dostaví nějaký efekt. Použil jsem levnější výrobky, které byly mnohem účinnější. Bohužel jsem velmi zklamaný.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.co.uk
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita
Informace o výrobku
označení
Cleopatra's Body Scrub,
Linie
Péče o tělo
Rada znacky
Péče
vlastnost
přírodní kosmetika
Kleopatřin tělový peeling od The Organic Pharmacy je účinný tělový peeling na bázi vzácného olivového oleje a medu. Jemné částečky cukru a soli odstraňují odumřelé kožní buňky a zanechávají pokožku jemnou, hladkou a hebkou na dotek.
Péče o tělo stejně luxusní jako lázeňská péče
Kleopatřin tělový peeling z BIO lékárny je peeling, který se používá na suchou pokožku. Složení z olivového oleje v kombinaci s mořskou solí a cukrem šetrně odstraňuje suché odumřelé kožní buňky, napomáhá detoxikaci pokožky a poskytuje jí intenzivní hydrataci. Vaše pokožka se stane mimořádně hladkou a hedvábně jemnou. Exotická vůně ylang ylang a růže vás zahalí jako voňavý závoj. Péče o tělo se stane zážitkem pro tělo i duši. Zbytky tělového peelingu odstraňte ve sprše nebo si dopřejte relaxační koupel. Po očistě je pokožka optimálně připravena na dokonalé vstřebávání dalších pečujících přípravků. Po peelingu hýčkejte pokožku bohatým tělovým olejem nebo hydratačním mlékem. Pro dokonalý wellness moment kombinujte Kleopatřin tělový peeling s Kleopatřinou mléčnou přísadou do koupele z BIO lékárny.Složení
*Sucrose, *Olea Europaea Fruit Oil, Maris Sal, *Mel (Honey), Parfum, *Rosa Damascena Flower Oil, *Pelargonium Graveolens Oil, *Cananga Odorata Flower Oil, Sodium Oliveamphoacetate, *Rosa Damascena Flower, Tocopherol, Citral, Geraniol, Citronellol, Limonene, Linalool, Eugenol, Farnesol.
Výrobce
Laboratorio Di Ricerche Biochimiche S.r.l
Via Basilicata 7, IT-20098 S. Giuliano M.se - Milando